Akaryakıt Pompa Adası

Akaryakıt istasyonlarınız kemikada ile daha dayanıklı ve güvenli olsun.

Previous
Next

Topaz Kemikada

Olası araç kazalarına karşı pompalarınız kemikadanın mukavemetinden dolayı zarar görmez. Akaryakıt istasyonlarında alınan bir çok iş güvenliği tedbirlerinden biri de kemikadadır.  Eskiden kullanılan paslanmaz kromların ateş ve elektrik iletkenliğinin olmasından dolayı aldığınız önlemlere engel olmaktadır. Bütün tehlikeleri ve görünmez kazaları ortadan kaldırmak için sizde Türkiye genelinde binlerce istasyonda kullanılan kemikadayı tercih edin. Kemikada çimento bazlı bir ürün olduğu için yanma tehlikesi yoktur, ateşe ve elektriğe karşı iletkenliği sıfırdır. Kemikadayı tercih etmenizin diğer sebeplerinden biri de sizlerden aldığımız ya da akaryakıt dağıtım firmalarından gelen standart  ölçülere göre üretim yaptığımız için malzemeyi yerinde uygulamanız çok kolaydır.

Neden Kemikada?

Güvenlik

Akaryakıt istasyonlarında en önemli konulardan biri güvenliktir ve bu durum alınan bir çok  iş güvenliği tedbirlerinden birisi de Akaryakıt “ Kemikada ” larıdır. Özel Olarak yapılan Prekast Kemikadalar, ateşe dayanıklı, elektrik iletkenliği olmayan sağlam ürünler olup, olası bir görünmez kazada araçların istasyon pompalara darbesini minimuma indirger.

Dayanıklılık

Günümüze kadar Türkiye genelinde binden fazla akaryakıt istasyonunda Firmalara özel olarak prekast Kemikada ve tamamlayıcı ürünler olarak; market önü terrazzo Karo, prekast terrazzo bordür, prekast rampa, prekast bitki saksıları ve çöp kutuları kullanılmış ve kullanıma devam edilmektedir.

Yeşil Teknoloji

Terrazzo prekast kemikada, çimento bazlı bir ürün olduğu için yanma tehlikesi yoktur. Kemikadanın tercih edilmesinin sebeplerinden biriside akaryakıt firmalarından gelen standart ölçülere göre üretim yapıldığı için uygulaması malzemeyi yerinde uygulamak kolaydır.

Kemikadalar akaryakıt istasyonunuzun ihtiyacına göre belirlendiğinden keşif ve teklif almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

X