Kent Mobilyaları

Kentsel alanlara değer katmak için yıllara meydan okuyan sağlam ve estetik kent mobilyalarımız.

Kent Mobilyaları olarak Üretim Alanlarımız

01.

Banklar

Kent Mobilyalarında Banklar, günümüz dış mekan peyzaj uygulamalarında olmazsa olmaz ürün gruplarıdır. Özellikle Prekast Ön dökümlü ürünlerimiz ile size ve tasarımlarınıza özel ürün geliştirerek Proje bazlı çözümlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımlarında uzun vadeli ve estetik olarak terrazzo prekast ürünler üretiyoruz.

02.

Saksılar

Çok amaçlı ve diğer ürünlerimiz ile kolaylıkla kombin yapılabilecek park, bahçe, rekreasyon alanı, otoyol kenarı dış mekanlar ile birlikte iç mekanlarda da kullanılabilecek standart üretimlerimiz ve özel tasarımlarınızı istediğiniz şekilde üretiyoruz.

Read More Nov 09, 2017
Read More Nov 09, 2017
Read More Nov 09, 2017
Read More Nov 09, 2017
Read More Nov 09, 2017
Read More Nov 09, 2017
Read More Nov 09, 2017
Read More Nov 09, 2017

03.

Zeminler

Bordür , Ağaç altı ızgara prekast, kot farkı oluşan alanlarda taşıyıcı harpuşta prekastlar v.b. özel ürünleri yılların verdiği tecrübe ile şekillendirerek. Projelerinize çözüm ortaklığı sunuyoruz.

04.

Masalar

Projenize ya da size özel alanlarda kullanabileceğiniz uzun ömürlü, mekanların olumsuz koşullarına dayanıklı ürünlerimizi çevrenizde bir çok alanda görmeniz mümkündür. Özellikle kamusal alanlarda yapılan özel tasarımları üreterek bir çok projede yer almaktayız.

05.

Peyzaj Projelendirmeleri

Öndökümlü prekast malzemeler ile bir çok ürünü kalıp dahilinde üretmek mümkündür. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi peyzaj projelerinizde özel ürünleri bünyemizdeki konusunda uzman kişiler ile geliştirerek yer kaplamasından duvar üstü harpuştaya, oturma grubundan sınır elemanlarına kadar tasarımlara özel ölçülerde üretim yapmaktayız. Farklı özel tasarımlarınıza projenize özel ürünler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çalışmalarımız

Birçok kamu, belediye ve özel park/bahçe peyzaj projesinde yer alan kent mobilyalarımız.