Tretuvar

Tretuvarlar

Tretuvar Karoları, dış mekanlarda genellikle yaya yollarında kullanılan dokulu, kabartma rölyefli değişik şekillerde yapılan yer döşemeleridir. Kamusal mekanlarda (meydan, park, yaya yolu, sahil düzenlemesi v.b.), apartman bahçelerinde/bina çevrelerinde, peyzaj projelerinde, otoparklarda prosedürüne uygun olarak döşenerek yıllarca kullanılabilirler.

  • Desenli Mozaik Karolar
  • Washbeton Karolar
  • Görme Engelli Karoları

Farklı renk ve desenlerde üretimimizde yer alan tretuvar kabartma desenli karolar, beton agregası veya beton döşeme plağı agregası ve çimento ile imal edilen iki tabakalı beton plaklarıdır. Yüzü yıkanmış beton döşeme kaplama plakları ebadı 40 x 40 x 3,6 cm olarak üretilmektedir. Güçlü presli makinelerle üretilmekte ve uzun ömürlü yapısı ile yıllarca kullanılabilmektedir. Projelerinize/ uygulamalarınıza özel çalışmalar ile alanlarınızı sağlam ve güvenilir malzemelerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yüzü yıkanmış beton döşeme kaplama plakları; döşeme kaplamasında kullanılmak üzere, beton agregası veya beton döşeme plağı agregası ve çimento ile imal edilen iki tabakalı beton plaklarıdır. Yüzü yıkanmış beton döşeme kaplama plakları ebadı 40 x 40 x 3,6 cm olarak üretilmektedir. Alt tabaka 0.3 mm yıkanmış ve elenmiş doğal kum, 0.5 mm kırma taş ve siyah çimento oranı ¼’ den az değildir. Üst tabaka ise 5-17 mm arasında değişen sertlik derecesi yüksek, doğal dere çakıllarından oluşmakta ve müşteri talebine göre özel çimento boyası ile renklendirilmektedir.

Büyük Açık Alanlarda, Ana akslarda bulunan yürüyüş yollarında, Metro / Tramvay / Tren gibi raylı sistemlerin bulunduğu bölgelerde, Kampüslerde, Kısaca; yaşamın her noktasında sınırları ortadan kaldıran ürünlerimiz ile dünyanın bir çok bölgesinde uygulama yapılmaktadır. Dayanıklı, uzman kişilerce istenen özelliklere uygun, aşınmayan hissedilebilir yüzeyli karolar ile projeler daha anlamlı ve fonksiyonel olmaktadır.

Tretuvar Örneklerimiz

Şu andaki üretim projelerimizin birkaçını buradan görebilirsiniz. Tretuvar ve diğer tüm teknik detaylar için tıklayınız.

Previous
Next